Home / Toyota / Verso’nun yeni turbo dizel modeli 1,6 lt

Verso’nun yeni turbo dizel modeli 1,6 lt

2014-Toyota-Verso-1_6-D-4D-DizelDAHA KUVVETLI VE AGRESİF GÖRÜNÜM

Verso, 2013 senesinde Toyota’nın onay gören kalite, dayanıklılık ve güvenilirlik nitelikleri enbaşta olmak üzere tek sürü yönlülük, genişlik ve kolay kullanım ayrıntıları düşünülerek kapsamlı tek değişimden geçmişti. Verso’da yüzde 40’ı görünüm ve yüzde 60’ı sürüş özelliklerine karşı 470’ten pek parça değiştirilmiş ve ‘KeenLook’ olmak Keskin Bakış ve ‘Under Priority’ olmak Öncelikli dizayn felsefesinin yansıtıldığı yepyeni model tek sürü ek olarak kuvvetli ve saldırgan tek görünüme sahip olmuştu. Geliştirilmiş bir ,6 lt D-4D turbo dizel motor seçenekli Verso, Comfort Extra, Elegant ve Premium olmak üzere 3 donanım seçeneğine sahip. Verso bir ,6 dizel, yepyeni avangard bronz dahil olmak üzere olmak üzere 11 harici nitelik , koyu füme, gümüş tasarımlı 17′ alaşımlı jant, açık ve koyu gri olmak üzere yepyeni 2 yer döşeme seçeneği, yepyeni lastik basınç dikkat sistemi ile dikkat cazip özelliklere de kavuştu.
DİJİTAL ÖZELLİKLER

Verso bir ,6 lt D-4D’de Toyota Touch 2 multimedya sistemi standart olarak takdim edildi . 6. bir inçlik 3D efektli rengarenk dokunmatik ekranıyla “Toyota Touch 2 AM/FM radio, CD/ MP3 çalar, Bluetooth ile kablosuz gsm telefonundan müzakere inşa etme , gsm telefonundan müzik dinleme ve çalma listesinden tercih yapabilme, otomobil bilgisi, USB girişi ile iPod ve USB uygun mobil cihazlara bağlantıyla şarj fırsatı , entegre geriye görüş kamerası özelliklerini içeriyor.

Verso bir ,6 lt D-4D’de opsiyonel olarak takdim edilecek “Toyota Touch 2 with Go multimedya sistemi Avrupa’lı alıcılar amaçlı özel olarak geliştirilmiş. Bu navigasyon sisteminde Türkçe’de dahil olmak üzere olmak üzere lisan seçeneği de 20’ye çıkarıldı.
DONANIM

Geliştirilmiş süspansiyon, artırılmış gövde mukavemeti ve suskun sürüşü artırıcı yalıtım detaylarıyla Verso bir ,6 lt D-4D’de konforlu sürüş imkanı sunulurken, güvenlik donanımları da en üst düzeyde düşünülmüş. Verso bir ,6 lt D-4D’de şoför diz gökyüzü yastığı da dahil olmak üzere olmak üzere 7 gökyüzü yastığı, Yokuş Kalkış Dayanak Sistemi (HAC), Direksiyondan Destekli Otomobil Balans Muayene Sistemi (VSC+), Elektronik Çekiş Muayene Sistemi (TRC) ve Otomatik Sürat Sabitleme Sistemi (Cruise Control) benzeri güvenlik donanımları yardımıyla Avro NCAP 5 yıldızı sağlam tek şekilde aynı ritimde devam ettiriyor.

Hakkında: arabam

İlginizi Çekebilir

Toyota İstanbul Servis ve Bayileri

İstanbul’ da bulunan Toyota yetkili servis bayi iletişim listesi. Tarabya Dolapdere Dumankaya Toyota Plaza Ortaköy ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir