Home / Peugeot / Peugeot Rcz özellikleri

Peugeot Rcz özellikleri

Fransız otomobil üreticisi Peugeot markasının global anlamda başlattığı yenilenme trendinin ilk aşamasını oluşturan Spor otomobili RCZ, bize ilk etapta auti TT anımsatmadı değil. Özgün ve yenilikçi tarzı, özel iç mekânı, dinamik olduğu kadar çevreci motor seçenekleri ve yoğun sürüş keyfi ile donatılmış bir coupe.RCZ’nin çekici dış tasarımı iç mekanda da sürdürülmüş. Akıcı çizgilerden oluşan kokpit, sürücünün ideal sürüş pozisyonu için tasarlanmış. RCZ’nin iç mekanı sürücünün otomobile adım atar atmaz sportif ve seçkin bir ambiyans içine girmesini sağlıyor. RCZ 384 litre ile sınıfının en cömert bagajlarından birine sahip. Arka koltukların yatırılmasıyla bu hakim 760 litreye kadar yükseliyor. Yierling ve Carbon olmak üzere iki donanım seviyesi ile satışa sunulan RCZ’de 1.6 litrelik, benzinli, turbobeslemeli olan 156 HP ve 200 HP’lik iki motor seçeneği mevcut. 1.6 THP 156 HP’lik motor otomatik şanzıman veya manuel şanzımanla alınabilirken, 1.6 THP 200 HP’lik motor sadece manuel şanzımanla alınabiliyor. Peugeot RCZ Yearling Beyaz ve siyah olmak üzere 2 renk seçeneğine sahip.

Maksimum 217 km/s’ye (otomatik 213 km/s) çıkan Peugeot RCZ 1.6 THP 156 HP; 0-100 km/s hızlanmasını 8.0 saniyede (otomatik 8.4 saniye) tamamlarken, fabrika verilerine göre ortalama 6.7 lt/100 km (otomatik 7.3 lt/100 km) tüketim değerine sahip. Bu değerler RCZ 1.6 THP 200 HP’de sırasıyla 237 km/s, 7.5 saniye ve 6.9 lt/100 km olarak açıklanıyor.

Fiyat Listesi

Hakkında: arabam

İlginizi Çekebilir

Peugeot 508

Fransız otomobil markalarından Peugeot’nun orta üst segmentindeki (D sınıfı) imajının yeni ifadesi olan 508, versiyona ...

One comment

  1. böyle arabaya bin miycen de daha hangi arabaya bicen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mersin escort
istanbul еscort kartal еscort pendik еscort