Home / Çeşitli Bilgileri / AdBlue Emulator Nedir?

AdBlue Emulator Nedir?

 

AdBlue Emulator içeriğine bakıldığında bünyesinde yüzde 65 oranına yakın üre çözeltisi bulunduran sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Dozaj modülleri sayesinde SCR olarak bilinen katalitik özellikli konvertörlere eklenen AdBlue özelliğine bağlı olarak azotoksit maddesinin su ve azot gazlarına dönüşmesini sağlamaktadır. Maddenin su ve azot gazlarına dönüşmesi ile birlikte havada zararsız bir şekilde dağılmasına yardımcı olmaktadır.

Genel olarak bakıldığında; AdBlue Emulator’ün amacı; ağır tonaj özelliğine sahip olan kamyon, kamyonet, tır vb. gibi araçlardan çevreye yayılan zararlı maddelerin zararsız hale gelmesine katkıda bulunmaktır. Çevre dostu olması ile de tanınan AdBlue Emulator’ün kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Sıvı halde bulunan bu maddenin taşınması da oldukça kolaydır. Çevreye kesinlikle bir zararı bulunmayan bu ürünleri firmamızdan temin ederek sizde kolay bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Fakat bu ürün her ne kadar kolay bir şekilde taşınsa bile aşındırıcı bir etkisi bulunmaktadır. Bu nedenle AdBlue Emulator taşınırken bazı ürünlerden yardım alınarak taşınması tavsiye edilmektedir.

AdBlue Emulatör’ün Avrupa Lisanslar

Metadiag tarafından lisans hizmetlerimizi sürekli olarak yeniliyoruz. 2006 yılından sonra her sene düzenli olarak yenilme zorunluluğu getirilmesi de firmamızın düzenli olarak Avrupa standartlarına uygun bir şekilde lisans yenileme işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Avrupa standartlarımıza uygun olarak lisanslarımızı yenilediğimiz için de birçok müşteri tarafından tercih ediliyoruz. AdBlue maddesinin aracınızda bitip bitmediğini düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Eğer aracınızda bu madde tükenirse aracınızın gücünün oldukça azalacağını göz önünde bulundurmalısınız. Eğer aracınızda bu madde tükenmişse aracınızı kullanmaya devam etmemelisiniz. Aracınızı kullanmaya devam etmeniz aracınızın bozulmasına neden olur. Bu bozulmalar da aracınızın motoruna zarar verdiği için aracınızın tamirinin oldukça zor ve maliyetli olmasına sebebiyet vermektedir.

AdBlue Emulator Neden Kullanılmaktadır?

Adblue Emulator; çevre dostu olması nedeni ile oldukça tercih edilmektedir. Ayrıca maddenin sıvı özelliğe sahip olması, kullanımının kolay olması, taşıma işlemi sırasında herhangi bir sorunla karşılaşılmaması da tercih edilmesini sağlamaktadır.

AdBlue Emulator’ü Nasıl Temin Edebilirim?

AdBlue Emulator’ü kullanmak isteyen ya da temin etmek isteyen kullanıcılar firmamızla iletişime geçerek ya da internet sitemiz üzerinden sipariş vererek bu ürüne sahip olabilirler. Adblue emulator ile ilgili detaylı bilgiler için metadiag.com.tr adresini ziyaret edebilirisiniz.

Hakkında: arabam

İlginizi Çekebilir

Akü Bakımı

Kışın yolda kalmak istemiyorsanız akünüzü test ettirin. Sorunlu akü önceden uyarmaz! Kışın akü kaynaklı sorunlar ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir