arabam modeller
Arabam Araba Modelleri 2. el Sorgulama Arabalar Otomobil Modifiye arabamodel.com

Yeni Seat Leon

Nerede olursanız olun Leon gittiğinizde, gelecekte konum . önden arkaya , o , en son teknoloji ile yolun her santimini yorumlayan ve karşılığında size en aksiyon dolu sürüş hesaplar – ve tam konfor ve güvenlik içinde keyfini çıkarmanızı sağlar.Leon, Style donanım paketi içerisinde 16” alüminyum alaşım jantlar, elektrikli, ısıtmalı, katlanabilir yan aynalar, dönüşe duyarlı ön sis farları, çift bölgeli otomatik klima, yol bilgisayarı mevcut. Tüm bunların yanı sıra, deri direksiyon ve vites topuzu, cruise control, direksiyondan kumandalı radyo / CD / MP3 çalar, ABS, TCS, 6 hava yastığı, USB girişi gibi pek çok standart donanım özellikleri de Style versiyonu ile standart olarak sunuluyor.

1.6 lt 102 hp Style, Leon 1.4 lt TSI 125 hpve dizel olarak  1.8 Tdi 160 hb ve 1.8 tdi 160 hp dgs sanzuman  motor versiyonları  ile satışa sunuluyor.
Yeni Leon’da farklı gövde tasarımı, ön ve arka kısımlarındaki yenilikler hemen göze çarpıyor. Reference ve Style olmak üzere iki farklı donanım seçeneğiyle sunulacak olan Yeni Leon, içerdiği konfor ve güvenlik öğeleriyle de ayrıcalıklı. Style versiyonunda alüminyum alaşım jantlar, çift yönlü otomatik klima, direksiyondan kumandalı Radyo/CD/MP3 çalar, USB ve AUX-in girişi, 6 hava yastığı, Cruise Control (Hız Sabitleme sistemi), deri direksiyon ve vites topuzu, yol bilgisayarı standart olarak sunulan özellikler arasında.

Yeni SEAT Leon’da opsiyonel olarak sunulan yenilikler, modeli üst segment otomobillerin konfor ve donanım özelliklerine yakınlaştırıyor. SEAT için bir ilk özelliği taşıyan XDS Sistemi (Geliştirilmiş ESP Sistemi), yeni ön ve arka far gruplarına ek olarak opsiyonel Dönüşe Duyarlı (AFS) Bi-xenon Farlar bu yenilikler arasında sayılabilir.

Sportifliği daha öne çıkıyor
Yeni Leon özellikle dış tasarımlarındaki farklılıklarıyla dikkat çekiyor; markanın karakteristik sportif imajı, daha da belirginleştirilmiş. İç mekanında da tam anlamıyla bir dönüşüm gerçekleştiren Yeni Leon, yeni uygulamaların yer aldığı, çok fonksiyonlu direksiyon ve yeni tasarlanmış orta konsoluyla spor kullanım için en ideal çözümleri sunuyor. Yeni görünümlü klima kontrolü, siyah panelli ses sistemi ve ekran Yeni Leon’un çarpıcı değişiklikleri arasında.

Yeni Leon daha çevik
Yeni Leon’un sürüş dinamikleri, önceki modellere oranla çok daha iyileştirilmiş. Yapılan geliştirmelerle daha performanslı bir sürüş sunan ‘Çevik Şasi’ konsepti, aracın çevikliğini kaybettirmeden daha fazla konfor sunuyor.

Seat Leon 1.6 lt 102 Beygir Yakıt TüketimiYAKIT TÜKETİMİ
Şehir İçi (lt/100 km)       10.4
Şehir Dışı (lt/100 km)     6.0
Karışık (lt/100 km)         7.6

Yeni Seat ibiza Resimleri

Yeni tasarımıyla göz kamaştıran Seat ibiza ‘yı daha yakından tanımanız için sizlerle resimlerini paylaşıyoruz

Yeni Seat ibiza Resimleri..

Yeni Seat ibiza Resimleri.. 

Yeni Seat ibiza Resimleri.

Yeni SEAT  ibiza

Yeni Seat ibiza Resimleri. 

Seat Ibiza SC Cupra Bocanegra 1.4TSI DSG .

Seat Ibiza SC Cupra Bocanegra 1.4 TSI DSG

Seat Ibiza SC Cupra Bocanegra 1.4 TSI DSG. 

Yeni Seat ibiza Resimleri.

Yeni Seat ibiza Resimleri.

Yeni Seat ibiza Fiyatları

yeni ibiza fiyatları, seat fiyatları, sıfır ibiza fiyatları, 0 ibiza fiyatı, ibiza fiyat listesi, seat ibiza fiyatı, 2010 ibiza fiyatları, seat ibiza sıfır fiyat listesi, seat ibiza 2010 fiyatları

Yenilenen Seat ibiza modelinin anahtar teslim fiyatları

1.4 lt 85 hp Elegance 30.300 27.700
1.6 lt 105 hp Sport 33.700 31.100
1.6 lt 105 hp DSG Elegance 34.400 32.400
1.6 lt 105 hp DSG Sport 36.800 34.800
1.4 lt TSI 180 hp DSG Cupra 53.700 52.700

Yeni Seat ibiza

Seat markasının Leon modeli tasarımıyla atılıma geçirdiği sasasyon kadar etkili olmasada kendi sınıfında yinede başarılı olacak gibi görünüyor.Seat Ibiza’nın kaslı çamurlukları, farklı geometrik çizgilerin yer aldığı yan gövde ve arka tasarımı da çarpıcı dış tasarım unsurları arasında yer alıyor. Yeni Ibiza, çarpıcı yeni çizgilere ve tamamen yenilenmiş bir iç mekana sahip. Hepsi, “eğer birşey sadece iyiyse, geliştirilmesi gerekiyor demektir” felsefesi ile tasarlandı. Her bir ayrıntı, mükemmel hale getirilene kadar tekrar tekrar kontrol edildi.

Kabin içinde ise yenilikçi bir tasarım anlayışının yer aldığı yeni araçta, 3 kollu sportif direksiyon simidi, sürücü odaklı gösterge panelleri, yeni tip kontrol butonlarına sahip müzik ve klima sistemlerinin kumanda birimleri göze çarpıyor.

YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ

Yeni SEAT Ibiza’daki diğer üstün bir özellik de, bazı donanım paketlerinde standart olarak sunulan ESP (Elektronik Stabilizasyon Programı) seçeneğiyle birlikte gelen Yokuş Kalkış Desteği’ dir. Bu marifetli özellik, aracınızı yokuşta çalıştırırken artık endişe duymamanızı sağlıyor. Fren ve gaz pedalları arasına hızlı hamleler yapmak zorunda kalmak yerine, fantastik ayak hareketlerinizi dans pistine saklayabilirsiniz. Çünkü bu sistem, yokuşlarda ayağınız fren pedalında değilken, yaklaşık 2 sn boyunca fren etkisini sürdürerek, kalkışlarda aracın ileri ya da geri kayması engelliyor.

Ibiza, sadece kabin içi tasarım ve üretim özellikleriyle değil, aynı zamanda büyüyen boyutları ve genişleyen bagaj hacmiyle de dikkat çekiyor. Öncelikli olarak 4 bin 52 mm’ye uzayan boyu ile yerini alacağı modele göre 99 mm uzayan yeni Ibiza, 2 bin 469 mm’lik aks mesafesine sahip. Mevcut Ibiza modeline göre 25 litre artan bagaj kapasitesiyle artık 292 litrelik bagaj hacmi sunabiliyor.

Güvenlik konusunda da iddialı olan Ibiza, gövde kısmında kullanılan yüzde 60 oranında yüksek dirençli veya çok yüksek dirençli çelik sayesinde bir önceki nesle göre 47 kilogram daha hafif tasarlanmış. Geliştirilmiş güvenlik sistemleri ile Euro Ncap�ten de 5 yıldız alan Ibiza, başlangıç donanım seviyesinden itibaren standart olarak ön hava yastıklarıyla birlikte EBA ve EBD destekli ABS sistemi de mevcut

Yeni SEAT Ibiza’nın kalbinde, gerçek bir tutku yaratacak kadar güçlü performans sunan bir motor yelpazesi bulacaksınız. Farklı zevklere hitap edecek farklı seçenekler : Ekonomik 1.2 lt benzinliden, güçlü dizellere kadar.

Hangi motoru seçerseniz seçin, hepsi Ibiza’ya canlılık ve dinamizim katan, SEAT’ın gerçek ruhunu açığa çıkaran ve her seferinde hassas bir sürüş deneyimi sağlayan mükemmel bir tork ve performans sunar. Ayağınız pedala dokunur dokunmaz aracınızla aranızda güçlü bir bağ oluşacaktır.

Üç benzinli motor seçeneği var: 1.6 lt 105 hp, 1.4 lt 85 hp ve 1.2 lt 70 hp. 80 hp DPF’li ( parçacıklarını ayıran, emisyonları azaltan ve yakıt tasarrufu sağlayan Dizel Partiküler Filtresi) 1.4 lt TDI motoru da seçebilirsiniz. Ekolojik olarak duyarlı bir dizel motor mu? 120 g/km’nin altındaki CO2 emisyonlarıyla, bunu söyleyebilecek başka bir yol düşünemiyoruz. Hatta tüm benzinli motorlarımız da 160 g CO2/km’den düşük emisyon değerine sahiptir.

  
null

Özel Arama
araç takip sistemi medyum önay Adblue Emulator