arabam modeller
Arabam Araba Modelleri 2. el Sorgulama Arabalar Otomobil Modifiye arabamodel.com

Mitsubishi ASX

 

Mitsubishi yeni bir kompakt crossover yolunda ASX modelini piyasaya sürdü. Mitsubishi’nin 5 kişilik yeni kompakt crossover’ı ASX, 1.6 MIVEC motoru değişken sübap zamanlaması motoru ile ürettiği 117 beygirlik maksimum gücü ve 154 Nm torku ile gücünü de kanıtlıyor. Eğer yedi koltuk ya da biraz daha fazla alana ihtiyacınız olmadığı sürece , ASX küçük bir kompakt SUV arayanlar için ideal bir araçtırAraçta Auto Stop Go teknolojisi kullanılarak kırmızı ışıkta beklediğinizde motor otomatik olarak duruyor.

Sahip olduğu donanımları ile segmentine yeni bir soluk katacak olan ASX; 9 hava yastığı, yokuş kalkış destek sistemi (Hill Start Assist System), ASTC (Aktif stabilite çekiş kontrol sistemi), acil durum stop sinyal sistemi (ESS) ve hız sabitleyici (cruise control) ile güvenirliğini kanıtlıyor. Aracın uzunluğu 4239 mm , genişliği ise 1770 mm, yüksekliği 1615 mm olan aracın 62 litre yakıt deposu bulunuyor. 442 litrelik bagaj hacmi yeterli düzeyde. ASX ileriki dönemlerde farklı versiyon ve motor seçenekleri ile geleceğinin işaretlerinide veriyor.

Aracın fiyatı: Ülkemize ilk etapta satışa sunulan Mitsubishi ASX 1.6 Invite MT, 47.500 TL’lik fiyata sahip.

Mitsubishi Lancer Sportback özellikleri

 

Lancer Sportback sürücüsüne aktif yaşam tarzını yerleştirmek için daha fazla esneklik ile hız aracı olarak bilinen Lancer Evolution ayrı olarak HB otomobilden hoşlananlar için tasarlanmış. Önden bakıldığında Lancer andırıyor.
Şu an Türkiyede tek1.6 MIVEC motoru ile satışa sunuluyor. Yakıt ekonomisiylede öne geçen otomobil 100 km’de karışık 5,9 litrelik şehir içi 7,8 şehir dışı ise 4,8 yakıt tüketimi bulunuyor. Araç alırken yakıt durumunu öğrenmemizin yanında hepimiz güvenliği daha ön planda tutarız. Lancer Sportback güvenlik konsunda titiz davranmış ve Euro NCAP’ten 5 yıldız almayı başarmış.Arka koltuklar 60:40 bölünebiliyor. Düz katlandığı özellikle daha fazla hacim için tamamen kullanışlı hale geliyor.

Güvenlik Özellikleri
Tüm Lancer modellerinde standart güvenlik özellikleri ile gelişmiş bir çift ön hava yastığı (SRS), ön koltuk monte yan etkisi hava yastıkları ve yan perde hava yastıkları, artı bir sürücü diz hava yastığı yer alıyor. Aktif Denge Kontrolü (ASC) de, her Lancer Sportback geliyor GTS Takviyeli Darbe Güvenliği (RISE), çarpışma enerji absorbe yardımcı olmak için tasarlanmış bir yekpare yapı ile donatılmıştır. Her Lancer Sportback yerleşik bir immobilizer anahtar ile Anti-Theft sistemi ve Touring Paket HID (yüksek yoğunluklu deşarj) farlar bulunuyor.
Şu an 40.800 Litara satılan otomobil alıcılarını bekliyor.

  
null

Özel Arama
araç takip sistemi medyum önay Adblue Emulator