kartal escort
Home / Genel / Mitsubishi Lancer Sportback özellikleri

Mitsubishi Lancer Sportback özellikleri

 

Lancer Sportback sürücüsüne aktif yaşam tarzını yerleştirmek için daha fazla esneklik ile hız aracı olarak bilinen Lancer Evolution ayrı olarak HB otomobilden hoşlananlar için tasarlanmış. Önden bakıldığında Lancer andırıyor.
Şu an Türkiyede tek1.6 MIVEC motoru ile satışa sunuluyor. Yakıt ekonomisiylede öne geçen otomobil 100 km’de karışık 5,9 litrelik şehir içi 7,8 şehir dışı ise 4,8 yakıt tüketimi bulunuyor. Araç alırken yakıt durumunu öğrenmemizin yanında hepimiz güvenliği daha ön planda tutarız. Lancer Sportback güvenlik konsunda titiz davranmış ve Euro NCAP’ten 5 yıldız almayı başarmış.Arka koltuklar 60:40 bölünebiliyor. Düz katlandığı özellikle daha fazla hacim için tamamen kullanışlı hale geliyor.

Güvenlik Özellikleri
Tüm Lancer modellerinde standart güvenlik özellikleri ile gelişmiş bir çift ön hava yastığı (SRS), ön koltuk monte yan etkisi hava yastıkları ve yan perde hava yastıkları, artı bir sürücü diz hava yastığı yer alıyor. Aktif Denge Kontrolü (ASC) de, her Lancer Sportback geliyor GTS Takviyeli Darbe Güvenliği (RISE), çarpışma enerji absorbe yardımcı olmak için tasarlanmış bir yekpare yapı ile donatılmıştır. Her Lancer Sportback yerleşik bir immobilizer anahtar ile Anti-Theft sistemi ve Touring Paket HID (yüksek yoğunluklu deşarj) farlar bulunuyor.
Şu an 40.800 Litara satılan otomobil alıcılarını bekliyor.

Hakkında: arabam

İlginizi Çekebilir

Mitsubishi ASX

  Mitsubishi yeni bir kompakt crossover yolunda ASX modelini piyasaya sürdü. Mitsubishi’nin 5 kişilik yeni ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir