arabam modeller
Arabam Araba Modelleri 2. el Sorgulama Arabalar Otomobil Modifiye arabamodel.com

Fiat Fiorino Resimleri

Fiat’ın küçük ticari aracı Fiorino modelinin resimleri

Fiat Fiorino Resimleri.

Fiat Fiorino Resimleri.

Fiat Fiorino Resimleri.

Fiat Fiorino Trekking Özellikleri Fiyatı

Tofaş Bursa Tesisilerinde üretilen Fiorino Trekking adeta Dağ tepe gezenlerin, macerayı sevenler için üretilmiş. Özel tasarlanmış siyah ön tamponu, arazi şartlarına uygun özel lastikleri, geniş yan çıtaları, yükseltilmiş süspansiyonu, motor muhafazası ve paçalıkları ile Fiorino Trekking diğerlerinden tamamen farklı.
Onunla zorlu yollar zevke dönüşüyor. Traction Plus sistemi ile kaygan zeminlerde, çekişten düşen tekerin gücünü daha iyi çeken diğer tekere aktarıyor ve bir arazi taşıtı gibi hemen kavrıyor. 75 hp 1.3 Multijet motoruyla bir dizel araç kadar ekonomik.

Fiat Fiorino özellikleri


Ticarette ile uğraşanlar için kalabalık şehirlerde trafikte ve park sorunlarını azaltmak için geliştirilen araçlardan devrim yaratan ve boyundan büyük işler başaran Fiorino, tam size göre. Aslında sadece ticaret değil, normal binek versiyonlarını bir çok ailede tercih ediyor. Çünkü hiçbir zaman sizin enerjinize ve çalışma tutkunuza sınırlar getirmiyor. Onun sürüşü zevkli olduğu kadar yükleme ve boşaltması da son derece pratik. Özellikle şehir merkezleri için yaratılan Fiorino, sizi diğer ticarilerin giremeyeceği her yere götürme yeteneğine sahip tek araç. Siz isteyin, o her yerde size eşlik etsin

Ticaretin olduğu kadar ailelerinde yakışıklısı olarak yollarda boy gösteren Fiat Fiorino’nun otomatik şanzımanlı versiyonları sadece 75 HP’lik 1.3 litre silindir hacimli motorla kombine ediliyor ve 4.5 lt/100 km’lik ortalama yakıt tüketim değeri sunuyor. 45 litrelik yakıt deposunun yardımıyla 1000 km’lik bir menzile ulaşabilen otomatik şanzımanlı ve dizel motorlu Fiat Fiorino, hem satın alırken hem de kullanırken en ekonomik seçeneklerden biri olmasıyla ön plana çıkmayı başarıyor.

Özellikleri
* 9.95 metrelik dönüş çapı sayesinde kurye, gezici servis gibi kesimlere uygun çözüm sunuyor.
* 3.86 metre uzunluğu, 1.72 m yüksekliği ve 1.71 m genişliği ile var.
* 2,5 metreküp (ön yolcu koltuğu katlandığında 2.8 metreküp olabilen) hacme sahip.
* 630 kg kapasitesiyle muntazam ve geniş bir kullanım alanı sunuyor.
* Araçta 1.4 litre 73 Bg benzinli ve 1.3 Multijet 75 Bg turbo-dizel motor seçenekleri yer alıyor.
* 5 vitesli düz ya da 6 vitesli otomatik seçenekleri bulunuyor.
* 1.3 Multijet motor 100 kilometrede 4.5 litre yakıt tüketerek bin km yol yapılabiliyor..

  
null

Özel Arama
araç takip sistemi medyum önay Adblue Emulator