ehliEhliyet

Yaşı Tutan Her Genç Ehliyet Sınavı İçin Gerekli Hazırlıkları Yapmalı

Ülkemizde bazı şeyleri yapabilmenin yaşı olarak belirlenen on sekiz yaş sınırı aslında bir çok şey için de yasal sınırdır. Yani reşit olmak için gerekli yaş on sekizdir. Bu on sekiz yaşından sonra her yaptığınız sizin için farklı bir yasal boyutta olacaktır. Bu sebeple gençlerin eğitimine bu noktada çok önem verilmektedir. Bu konudan hareketle gençlerin gerçek dünyaya çıkacakları yaş olarak tasarlanan on sekiz aslında yasal olarak gençlerin yalnız başlarına kaldıkları yaştır. Çünkü yasal olarak her şeyi yapma yetkisi on sekiz yaşından sonra verilmektedir. Yani yasal olarak her şeyin karşısında bir birey gibi ortaya çıkmanın yaşı yasalarımıza göre on sekizdir. Ehliyet sınavı hazırlığı için EhliyetSinavi.com.tr sitesine bakabilirsiniz.

On sekiz yaşına girenler yasaya göre reşit sayılırlar. Yani yasalarımıza göre bu yaş sınırı ile bireyler toplum önünde birer yetişkin olurlar. Yetişkin bireylerin üstesinden gelebileceği her şeyden bu yaştan sonra gelmeniz beklenir. Özellikle gençler on sekizlerine girdiklerinde hemen ehliyet sınavı için gerekli başvurularda bulunurlar. Çünkü alınacak ehliyet her anlamda her gencin bir ihtiyacı olarak algılanabilir. Bu gençler sahip olacakları özellikler ile topluma yararlı birer genç olabilmek için gerekli her şeyi yapabilir vaziyettedirler. Gençler kendilerini ehliyet sınavı koşullarına hazırlayarak aslında kendilerini yetişkinliğe hazırlarlar. Çünkü ülkemizde yetişkinliğe geçişin bir anahtarı da ehliyet almaktır. Yani bu belgeye sahip olduğunuzda siz de artık bir yetişkinsinizdir. Bundan hareketle herkesin elde edebileceği haklardan siz de kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Bu hakları elde ettiğinizde farklı bir insan olduğunuzu hissedeceksiniz ve ardından yapacağınız hareketler buna göre olacak. Yani bir ehliyet sınavı ile çok farklı bir insan olabilirsiniz. Bunu anlayacak insanlar ile karşılaştığınızda size verilen değerin değiştiğini anlayacak ve ona göre davranacaksınız. Farklı bir insan olarak her şeyiniz değişecek ve tamamen farklı davranışlar içinde olacaksınız. Yeni size alışırken kendinize yeni özellikler ekleyerek her şeyi en baştan çok daha kolay şekilde ele alacaksınız ve hayatınız çok farklı yerlere doğru değişecek. Yani hayatın kendisi değişim olacak.

Bursa Araba Pazarını bilmeyip ilk defa gidecekler için 2 tane oto pazarı kuruluyor. Birincisi İzmir yolu taraflarında küçük sanayi yolu üzerinden Çalı köy’e giden yol üzerinde solda kuruluyor. Aracı olmayanlar Küçük sanayi metro istasyonundan minibüs kalkıyor. Asıl en büyük pazar budur. İkinci pazar ise Yalova yolunda Buttim in bahçesinde kuruluyor. Ama Genelde galericiler burada oluyor. Çünkü Bursa oto koop. çok yakın. Yazın gidecekseniz güneşten korunmak için şapka götürmenizi tavsiye ederiz. Kışında rüzgar aldığı için oldukça soğuk oluyor.

Ankara Mercedes Yetkili Servis ve bayileri Adres  Telefon Numaraları

Koluman Balgat
Yetkili Bayi
Konya Yolu No: 199a
06 520 Ankara-Balgat
Telefon +90 312 5837300
Faks +90 312 4737042 İletişim

Bayi İnternet Sitesi
Satış
İkinci el araç
Servis

Mengerler Ankara
Yetkili Bayi
Uğur Mumcu Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No. 314
06 370 Ankara-Yenimahalle
Telefon +90 312 2527080
Faks +90 312 2527090 İletişim

Bayi İnternet Sitesi
Satış
İkinci el araç
Servis

Aydoğanlar Otomotiv
Yetkili Servis
Oto Sanayi Girişi 6.Cadde No:10/10A
06370 Ankara
Telefon +90 312 278 22 63
Faks +90 312 278 18 76 İletişim

Bayi İnternet Sitesi
İkinci el araç
Servis

Koluman Gölbaşı
Yetkili Bayi
Ankara Konya Devlet Karayolu 5. km
06 520 Ankara
Telefon +90 0312 497 55 00
Faks +90 0312 497 55 41